طراحی، تأمین، نصب، راه‌اندازی و پشتیبانی دیتاسنتر شرکت توسن در پارک فناوری پردیس.

ساختمان توسن پردیس در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ مترمربع و با زیربنايی حدود ۱۲۰۰۰ مترمربع با کاربری اداری، تحقیقاتی و دیتاسنتر احداث شده است. این ساختمان از معدود ساختمان‌هایی است که از ابتدای طراحی پروژه محل احداث دیتاسنتر در آن پیش‌بینی شده و طراحی ساختمان و فضاهای جانبی با این دید انجام شده است. از مهمترین ویژگی‌های این ديتاسنتر می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

– دیتاسنتر ۳ مگاواتي در حال احداث این مجموعه در قلب ساختمان و در باکس بتنی مستحکم و استاندارد با زیربنای حدود ۱۲۵۰ مترمربع قرار گرفته که از بارزترین ویژگی‌های طراحی آن می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

– اتاق سرور با دسترسی های مجزا (هر اتاق سرور ۴۰رک و در دو کریدور کاملاً مجزا) و درمجموع ۱۶۰رک. – استفاده از تکنولوژی راهرو بسته برای رسیدن به سطح کارایی بالاتر در Cooling

– استفاده از چیلرهای Free Cooling و اینورتر دار برای صرفه‌جویی در مصرف انرژی.

– دو اتاق برق و دو اتاق ER کاملاً مجزا. – درنظر گرفتن فضای مستقلی برای پایش و کنترل زیرساخت‌های سایت (کولینگ، برق و ارتباطات شبکه سایت) با سیستم DCIM پیشرفته.

– درنظر گرفتن انبار مستقل برای مرکزداده، بارانداز اختصاصی، اتاق UNPACKING، اتاق تست تجهیزات،اتاق کنفرانس اختصاصی و اتاق‌های مدیران برای مرکزداده.

www.tosan.com/fa